Účast a úspěchy ve sportovních soutěžích

Na počátku školního roku se již tradičně účastníme okrskových a okresních kol v přespolním běhu a minikopané.

Navíc si letos vyzkoušeli mladší žáci a žákyně, jak jsou na tom ve střelbě ze vzduchovky.V září proběhlo v Libině okrskové kolo přespolního běhu. V kategorii mladších žákyň skončila Daniela Navrátilová druhá, stejnou kategorii mladších hochů vyhrál Pavel Novák. Kategorii starších žákyň opanovala Terezka Braunnerová a s přehledem zvítězila. Na bronzový stupeň se dostal i Jan Janků v kategorii starších žáků. Letos jsme dosáhli nejlepšího výsledku v historii těchto běhů.Družstva mladších dívek a starších chlapců postoupila do okresního kola do Rudy nad Moravou, kde shodně obsadila desátá místa. Individuálně se nejlépe umístila Daniela Navrátilová, která z 57 závodnic obsadila výborné 10. místo. Všem atletům je třeba poděkovat, protože se vydali ze všech sil.Výborného výsledku dosáhli i fotbalisté – starší žáci. Z okrskového kola v Libině postoupili na úkor favorizovaného Nového Malína do kola okresního. Zde 14.10. obsadili celkové 6. místo. Výborně si vedl Pavel Novák, který se stal nejlepším střelcem mužstva, i když stále patří do kategorie mladších žáků.Na počátku října proběhly již avizované přebory školy ve střelbě ze vzduchovky mladších žáků a žákyň. A zde jsou výsledky.

5. Hýbner Stanislav IV. 53 bodů

Musím říct, že některým z vás bych nechtěl dělat zajíce na honu za žádné peníze. Ředitel školy děkuje všem žákům za vzornou reprezentaci školy a těší se na další sportovní soutěže. Na počátku 2. pololetí připravujeme soutěž ve florbalu smíšených družstev a soutěž v basketbalových dovednostech.

Mgr. Stanislav Lysák, ředitel škol

Střelba ze vzduchovky

Ve středu 14. 9. 2011 se uskutečnily závody žáků druhého stupně ve střelbě ze vzduchovky. Závodu se zúčastnilo 17 starších žáků Pořadí prvních deseti:

10. Kupčík Martin IX. 46 bodů

Vítězům blahopřejeme. Za pozornost určitě stojí výsledky prvních pěti střelců. Na jaro připravujeme stejnou soutěž družstev.